Galima atgauti dalį pinigų, sumokėtų už vaikų priežiurą iki 12 metų. Už pirmąjį vaiką Jums gali būti atskaičiuotos išlaidos iki 25 000 NOK, už kitus vaikus iki 12 metų, maksimaliai – 15 000 NOK už vaiką.

Reikia dokumentuoti išlaidas, susijusias su vaikų priežiūra (tai gali būti išlaidos pvz. už vaikų darželį, SFO arba legaliai mokėtą atlyginimą vaikų auklei).

Vieniši tėvai anksčiau buvo priskiriami 2 pajamų mokesčio klasei, tačiau 2013 metais istatymas keitėsi ir dabar vieniši tėvai priskiriami 1 pajamų mokesčio klasei, bet turi teisę į papildomą mokesčių atskaičiavimą vienišiems tėvams (Særfradrag). 2017 metais ši suma yra 51,804 NOK arba 4,317 NOK per mėnesį. Šis mokesčio atskaičiavimas vienišiems tėvams (Særfradrag) priklauso tik tuomet, jei gaunate padidintas išmokas už vaikus vienišiems tėvams iš NAV.

Užpildykite mokesčių deklaravimo anketą ir sužinosite, kokią sumą galite susigrąžinti, kokius dokumentus ir kaip juos reikia pateikti. Atsakymo bei išsamų tolesnių veiksmų paaiškinimą sulauksite per kelias dienas.   Spauskite čia