Patikrinkite, kokios taisyklės galioja jūsų veiklai: darbo aplinka, taisyklės, veiklos sektorius. Pasitelkę internetą, galite rasti taisyklių, kurios taikomos jūsų veiklos sektoriui. Tam labai pagelbės interneto tinklapis www.regelhjelp.no, kuris apima mažiausiai 57 veiklos sektorius. Pagalbos galite gauti labai paprastai: tiesiog įveskite įmonės pavadinimą arba organizacijos numerį ir galėsite susipažinti su reglamentais jūsų pramonės sektoriuje. Sektorių pavyzdžiai: darbo aplinka, gaisro ir sprogimo pavojus, augalų auginimas ir gyvulininkystė, gyvūnų sveikata ir gerovė, elektros sauga, vartotojų teisės, tarša, darbo sauga, kosmetika ir kūno priežiūra, maisto sauga, sveikata, produktai, ekologinis ūkininkavimas. Pramonės reikalavimai yra surūšiuoti pagal įvairius sektorius. Tinklapyje jūs galite sužinoti reikalavimų pakeitimus ir atnaujinimus, nes, kaip sakoma, įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. 
Tinklapis www.regelhjelp.no reguliariai atnaujina savo puslapį. Taip pat galite užsiprenumeruoti nemokamą naujienlaiškį apie reguliavimo pokyčius, susijusius su jūsų įmonės veikla. 

Kuriam sektoriui jūs priskiriami?

Akvakultūra – Statybos pramonė – Atliekos ir perdirbimas – Pramoninė statyba – Vaikų darželiai, dienos centrai, socialinės globos paslaugos – Laidojimo namai, krematoriumai, kapinės – Degalinės – Kasyba – Statyba – Remontas / statyba laivų, valčių, naftos platformų, modulių – Mažmeninė prekyba – Dujinio kuro paskirstymas, dujotiekiai – Pramogų verslas – Nekilnojamasis turtas – Elektros ir centralizuoto šildymo tiekimas – Didmeninė prekyba kitų namų ūkio reikmenų asmeniniam naudojimui – Chemijos produktų didmeninė prekyba – Kirpyklos – Kūno priežiūros ir sveikatingumo klubai – Grafinė gamyba – Variklinių transporto priemonių pardavimas – Sveikatos priežiūros veikla – Viešbučiai ir restoranai – Importas, didmenininkai ir agentūros – Informacinė ir ryšių veikla – Narystės, organizacijos – Žemės ūkis – Automobilių stovėjimo aikštelės, saugojimas, pakrovimas, iškrovimas, rinkliavos ir dokumentacija – Žemės valda – Baldų gamyba – Paviršiaus apdorojimas (metalų) – Pašto ir pasiuntinių veikla – Privatūs tyrimai, draudimo veikla – Pašarų gamyba – Elektros mašinų ir aparatūros gamyba: stiklo, cemento, gipso, betono ir kt. – Guminiai ir plastikiniai gaminiai – Chemikalų ir chemijos produktų gamyba – Įrangos ir kompiuterių gamyba – Mašinos ir įrengimai – Metalurgija – Metalo gaminių (išskyrus mašinas ir įrenginius) gamyba – Maisto produktų ir gėrimų gamyba – Popieriaus ir popieriaus gaminių gamyba – Radijo, televizijos ir vaizdo kamerų įranga – Tekstilės (odos ir drabužių) gaminių gamyba – Kelionės ir laisvalaikio veikla – Techninė priežiūra, remontas ir prekyba motociklais – Miškininkystės ir medienos ruoša – Sportas – Technologijos tyrimai, tikrinimas ir analizė – Medienos pramonė – Švietimas – Vandens tiekimas, surinkimas, paskirstymas ir valymas – Skalbyklos ir cheminis valymas – Variklinių transporto priemonių techninė priežiūra ir remontas – Veterinarija ir kita gyvūnų sveikatos priežiūra. 
Kai kurios pramonės šakos neįtrauktos todėl, kad jos per mažos. Jeigu jūs nerandate, ko ieškojote, galite nusiųsti klausimą „Regelhjelp“ redakcijai, kurių elektroninis pašto adresas yra [email protected] . Paslauga yra nemokama. 
Šis tinklalapis bus taip pat NAUDINGAS dėl jame talpinamos informacijos apie randamus grubius pažeidimus restoranuose, chemikalų naudojimą industrijoje, tvarkos trūkumas darbo aplinkoje.